• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Występ naszej młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu w dniu 7 maja 2023r.

Występ naszej młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu w dniu 7 maja 2023r.

utworzone przez | maj 11, 2023 | Aktualności, Chór szkolny, Rok szkolny 2022/2023

Uczniowie zaprezentowali spektakl „Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale” na motywach pierwszej polskiej opery narodowej Wojciecha Bogusławskiego . Uczniowie przygotowani zostali pod opieką Pani Jolanty Drewnowskiej – Koziarskiej i Pani Moniki Ilczuk.

Publiczność zachwycona występem, nagrodziła młodzież brawami oraz licznymi słowami uznania dla gry aktorskiej. Serdecznie gratulujemy uczniom występu i dziękujemy za super spędzony czas.

Uczniom występu pogratulował osobiście Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu Pan Łukasz Godlewski oraz Dyrektor COKiS Pani Sylwia Kuczuk-Szymańska, którzy złożyli na ręce Pani Jolanty Drewnowskiej – Koziarskiej bukiet kwiatów jako wyraz uznania i wdzięczności dla pracy szkolnego koła teatralnego. 

Dziękujemy Pani Dyrektor Sylwii Kuczuk-Szymańskiej i pracownikom COKiS w Ciechanowcu za współorganizację imprezy.

Skip to content