• Start
  • /
  • Liceum Ogólnokształcące (trzyletnie)

Liceum Ogólnokształcące (trzyletnie)

Szkoły ponadgimnazjalne                                                                                                                                                           

 

Liceum Ogólnokształcące (trzyletnie):

 Lp.

  Klasa Rozszerzenie
1. Politechniczna Od klasy I w zakresie rozszerzonym: matematyka. Od klasy II w zakresie rozszerzonym do wyboru dwa lub trzy przedmioty z: fizyka, informatyka, język obcy, biologia, , chemia, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, historia sztuki, historia muzyki, filozofia, język łaciński i kultura antyczna.
2. Humanistyczna Od klasy I w zakresie rozszerzonym: język polski. Od klasy II w zakresie rozszerzonym do wyboru dwa lub trzy przedmioty z: język obcy, historia, wiedza o społeczeństwie, geografia, biologia, chemia, fizyka, informatyka, historia sztuki, historia muzyki, filozofia, język łaciński i kultura antyczna.
3. Medyczna Od klasy II w zakresie rozszerzonym do wyboru od dwóch do czterech przedmiotów z:, biologia, chemia, język obcy, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, fizyka, informatyka, historia sztuki, historia muzyki, filozofia, język łaciński i kultura antyczna.
4. Wojskowo -sportowa Od klasy I w zakresie rozszerzonym: matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia wojskowo-sportowe. Od klasy II w zakresie rozszerzonym do wyboru dwa lub trzy przedmioty: fizyka, informatyka, język obcy, biologia, chemia, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, historia sztuki, historia muzyki, filozofia, język łaciński i kultura antyczna.
Skip to content