Pliki do pobrania

PLIKI DO POBRANIA:

1. Pismo przewodnie PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY (.pdf)

2. REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY „MYŚLI JANA PAWŁA II” (.pdf)

3. Zakresy tematyczne: ETAP
SZKOLNY/WOJEWÓDZKI/OGÓLNOPOLSKI
(.pdf)

 
 
 
Zespól Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Jarosława Iwaszkiewicza
oraz
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
w Ciechanowcu
Szanowni Państwo,

   zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania/dotacji Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”. W tym roku naszym szkołom przypadł zaszczyt zorganizowania i koordynowania tego wspaniałego przedsięwzięcia. Olimpiada skierowana jest  do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski.
Etap wojewódzki Olimpiady odbędzie się w kwietniu 2016 r. w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II.

    Gala finałowa i etap Ogólnopolski w ZSOiZ im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu.

     Do organizacji Olimpiady aktywnie co roku włączają się: Kuratorium Oświaty, Podlaska Rodzina Szkół im. Papieża JP II oraz wydziały katechetyczne w Białymstoku, Łomży, Drohiczynie i Ełku. Merytorycznie olimpiadę wspiera Wydział Katechetyczny i Szkolnictwa Katolickiego w Drohiczynie. W realizację olimpiady wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na spodziewaną dużą liczbę uczestników z całej Polski gorąco liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja i reklama Państwa firmy. Naszą prośbę kierujemy także do osób prywatnych.

    Wierzymy, że pomoc Państwa, umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wspólnym działaniem na rzecz wychowania naszej młodzieży ku wartościom jakie głosił Ojciec Święty, Papież Jan Paweł II, bo taki przyświeca cel organizowanej od ośmiu lat olimpiady.

    Państwa pomoc finansowa pozwoli nam zakupić nagrody dla finalistów i laureatów konkursu, a także drobne gadżety i upominki dla wszystkich uczestników. Materiały promocyjne, dyplomy, podziękowania i certyfikaty to dodatkowe koszty, które szkoły we własnym zakresie muszą ponieść. Tylko Państwa bezinteresowna pomoc pozwoli nam na pełne zrealizowanie tego pięknego przedsięwzięcia. Mile widziana jest również pomoc rzeczowa.

      Bliższe informacje na temat Olimpiady można uzyskać na stronach internetowych obydwu szkół  w zakładce „ Olimpiada Myśli Jana Pawła II”.

     Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy numer konta, na które można dokonywać dowolnych wpłat.

       Nr rachunku bankowego BS Ciechanowiec 14 8749 0006 0000 0101 2000 0010 z dopiskiem Olimpiada

Z wyrazami szacunku
Dyrektor ZSO i Z Eugeniusz Święcki
Dyrektor Gimnazjum Elżbieta TrzeszczkowskaSkip to content