Lokalny program kulturowy dla nauczycieli odbywających szkolenia w Hiszpanii

Nauczyciele przebywający na szkoleniach w Hiszpanii w Walencji  w ramach projektu pn. „Międzynarodowe podnoszenie kwalifikacji zawodowych kluczem do efektywnego nauczania” mogli odpocząć, zrelaksować się i nabrać sił do dalszej pracy podczas trwających dwutygodniowych szkoleń dzięki programowi rekreacyjno–kulturowemu.

Uczestnicy mobilności mieli zapewnione darmowe wycieczki oraz lokalne wyjścia na miasto na terenie Walencji. Nauczyciele mieli możliwość zwiedzenia m.in. katedry z XIII wieku, El Micalet – charakterystycznej ośmiobocznej dzwonnicy będącej symbolem miasta, Jardí Botánic – ogród botaniczny założony w XVI wieku, Lonja de la Seda, Piękna pogoda i wysoka temperatura sprzyjała spędzaniu wolnego czasu również nad morzem. Zrelaksowani i wypoczęci nauczyciele mogli efektywnie kontynuować swoje kursy w firmie ESMOVIA w Hiszpanii.

Projekt pn. „Międzynarodowe podnoszenie kwalifikacji zawodowych kluczem do efektywnego nauczania” nr POWERSE-2018-1-PL01-KA101-048920 jest realizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w ramach Projektu Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego na kwotę 521.530,40 zł. Udział nauczycieli w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Skip to content