Lokalny program kulturowy dla nauczycieli odbywających szkolenia w Regensburgu

Nauczyciele przebywający na szkoleniu w Niemczech w ramach projektu pn. „Międzynarodowe podnoszenie kwalifikacji zawodowych kluczem do efektywnego nauczania” mogli odpocząć, zrelaksować się i nabrać sił do dalszej pracy podczas trwających dwutygodniowych szkoleń dzięki programowi rekreacyjno–kulturowemu.

Po zajęciach i w weekend mogli uczestniczyć w programie proponowanym przez organizatora kursu, a było to m. in. zwiedzanie Regensburga, rejs statkiem po Dunaju do budowli „Walhalla” upamiętniającej sławne postaci historyczne niemieckojęzycznego kręgu kulturowego, wycieczka do pełnego zabytków Bamberga, czy uczestnictwo w tematycznej wycieczce „Rzymianie w Regensburgu”. Dodając do tego wakacyjną pogodę i wyjątkowy nastrój i urok Regensburga otrzymujemy połączenie, którego wynikiem jest niezapomniany czas spędzony w Bawarii – wyjątkowym miejscu w Niemczech.

Nauczyciele wyjechali na szkolenia do Niemiec w ramach projektu pn. „Międzynarodowe podnoszenie kwalifikacji zawodowych kluczem do efektywnego nauczania” nr POWERSE-2018-1-PL01-KA101-048920 jest realizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w ramach Projektu Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego na kwotę 521.530,40 zł. Udział nauczycieli w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Skip to content